Зірка "Папіка" Дарина Петрожицька вперше розповіла про втрату дитини

Дівчина стала героїнею YouTube-проєкту Маші Єфросиніної “Іспит на відвертість” і вперше розповіла, що у 20 років могла стати мамою, інформує Ukr.Media.

Акторка Дар’я Петрожицька — яскрава і позитивна дівчина. Але за посмішкою вона приховує горе 10-річної давності — коли їй було 20 років, вона втратила дитину.

“У 20 років я завагітніла, ми з Льошею (Олексій Петрожицький — тепер уже колишній чоловік Дар’ї, на той час бойфренд) призначили дату весілля. Але я не доносила дитину буквально день до третього місяця. Стався викидень… Але весілля вирішили не скасовувати. Причина викидня незрозуміла. Можливо, він стався через несумісність резус-факторів нашої з Льошею крові. У мене перша негативна, але я про це дізналася вже після викидня — 20 років думала, що у мене друга позитивна група крові”, — вперше зізналася Дарина.

Точної причини викидня Петрожицька не знає досі. Але назавжди запам’ятала ту злощасну ніч.

“Ми поїхали відпочивати в Севастополь, потім я сказала, щоб Льоша їхав додому, а я змотаюся до мами в Чернігів. Маршрутка в дорозі сильно тряслася, і коли я приїхала, зрозуміла, що дуже болить живіт. Увечері мене відвезла “швидка”. О третій годині ночі почалася кровотеча… Пам’ятаю, дають на підпис папірець, де сказано, що я відмовляюся від дитини. А я не відмовляюся! Мені вкололи наркоз, далі все в тумані. Вранці прокинулася в пелюшках і зрозуміла: це все. Льоша терміново приїхав з Києва. Це був перший раз, коли він так щиро плакав. Другий раз, коли ми розлучалися”, — згадує акторка.

Пережити трагедію було непросто і дівчині, і її нареченому. Але зараз Дарина розуміє: все життя попереду.

“Тоді я думала, що це кінець життя. Ще кілька років святкувала день народження цієї дитини — він повинен був народитися 18 лютого. Щороку рахувала: зараз моїй дитині було б стільки-то років. Тепер хочу, щоб дівчатка в такій ситуації розуміли: життя не закінчується — все буде добре. І не потрібно себе звинувачувати. Так сталося — значить, так треба було. Коли ми розлучалися з чоловіком, зрозуміли: добре, що в нас немає дітей. Тому що тоді розставання пройшло ще складніше”, — відверто зізналася Петрожицька.