В Мережу потрапили знімки, як Бреда Пітта вивозять з клініки на інвалідному візку. Шанувальники стурбовані.

Відомий голлівудський актор не на жарт злякав шанувальників, з’явившись в інвалідному візку на публіці. Фото Бреда Пітта, якого викочують з клініки, розлетілося по тисячах пабліків, змусивши його фанатів переживати за здоров’я актора. 57-річний екс-чоловік Анджеліни Джолі залишав медичний центр в Беверлі-Хіллз, перебуваючи в інвалідному візку. ЗМІ відзначають, що з актором все гаразд, він просто відвідав свого стоматолога, і переніс деякі процедури, інформує Ukr.Media.

Пітт надів захисну медичну маску, темні окуляри, а також худі з капюшоном. Правда, навіть так ґрунтовно замаскувавшись, Бред не зміг залишитися інкогніто. Папараці зробили його знімки, коли його каталку штовхав охоронець, а поруч знаходився медичний співробітник. До слова, в американських лікарнях існує така політика, і практикується багато років.

За правилами госпіталю пацієнт повинен залишати його стіни в інвалідному візку для того, щоб уникнути відповідальності в разі, якщо він будь-яким чином травмується під час самостійного виходу з лікарні.