Актуальні новини

9 привидів королівського походження, які і досі турбують британців

Від Єлизавети I до Генріха VIII, який все ще ховається у стінах Віндзорського замку, королівські привиди багато століть мешкають у околицях Британії.

Анна Болейн

Друга дружина короля Генріха VIII, королева Анна Болейн, була обезголовлена ​​мечем у лондонському Тауері 19 травня 1536 року після того, як її звинуватив власний чоловік у перелюбстві та інцесті з братом. Мабуть, невинний у вищеописаних злочинах, невгамовний дух Анни, за чутками, блукає у Будинку Королеви, поблизу місця, де вона була страчена. Анна також була помічена на чолі примарної процесії лордів і дам у Королівській каплиці св. Петра і Вінкули. Вона похована під вівтарем каплиці. Її безголове тіло також було помічено, коли вона блукала по коридорах вежі. В річницю її смерті, Анну бачили в Бліклін Холі в Норфолку, де вона, можливо, народилася, інформує .

Королева Єлизавета I

Дочка Анни Болейн ніколи не виходила заміж, правила Англією 44 роки і ніколи не виїздила. Королева була помічена у Віндзорському замку, коли проходила від королівської бібліотеки до внутрішньої кімнати. Інші члени королівської сім'ї говорили, що взаємодіяли з цим найвідомішим духом монарха. І король Георг III, і король Едуард VII заявили, що побачили жінку, одягнену в чорну сукню, яка, можливо, була Королевою. Фактично, король Георг III нібито розмовляв найбільше з привидом Королеви, і вона сказала йому, що вона була "одружена з Англією". Але король Георг VI, батько королеви Єлизавети II, перевершив їх обох, коли підтвердив, що бачив Королеву протягом восьми ночей підряд на початку Другої світової війни. Зовсім недавно, Стів Вессон, у розслідуванні з британськими Ghost Hunts, відвідав Стрілл Холл, у Стреллі, Ноттінгемшир і заявив, що зумів зафільмувати королеву Єлизавету I у підвальній арці. Імовірно, вона колись ночувала в Стрілл Холл.

  Як Філіп Кіркоров виглядає з короткою стрижкою без пишної шевелюри

Кетрін Говард

Не залишилось наступника по смерті Анни Болейн, тому Кетрін Говард стала дружиною короля Генріха VIII, хоча і була ще підлітком. Коли їй було лише 19 років, коли вона була вбита з тієї ж причини, що й Анна – перелюб. Хоча вона, ймовірно, і зраджувала дуже старшого і хворого Короля, та й зрада зараз не вважається злочином серед королівських осіб, проте тоді це вважалося смертельним злочином. Молода Кетрін просила поговорити з Генріхом VIII після того, як вона втекла зі своєї квартири в Хемптон-Корт, де вона була ув'язнена, але охоронці забрали її назад. Вона так і не дійшла до чоловіка, щоб поговорити чи виправдатись. Можливо тому вона була помічена, коли бігла по Haunted Hallway з криками та у сльозах вже після страти.

Принц Едвард V і принц Річард, герцог Йоркський

Ці два молодих хлопці були доставлені в Лондонський Тауер в 1483 році, тому що король Річард III не хотів, щоб його племінники узурпували його як короля. Їм було лише 12 і 9 років, коли вони були замкнені. І ніхто не знає, що з ними сталося далі, хоча дехто вважає, що вони, швидше за все, були вбиті. Їх появу можна побачити з вікон примарної вежі. Згідно з "Місцями у світі, які населяють привиди", то герцоги були помічені в Кривавій вежі, одягнені у білі нічні сорочки і тримаючись за руки. Вони ніколи не роблять і звуку, і можуть бути видимими лише на кілька секунд, перш, ніж зникнути у кам'яній кладці.

Секретар короля Едварда VII

Королівській сім'ї не чужі історії зі скандалами (навіть королева Єлизавета має свою частку в них), проте, тут потрібна товста шкіра, щоб вижити. Хоча це не здається великою справою, але ще під час правління короля Едварда VII з 1901 по 1910 рік його особистий секретар, майор Джон Гвін, викликав великий переполох, коли він розлучився зі своєю дружиною. Свідоме розірвання шлюбу сьогодні може бути звичною справою, але ще в 1900-му розлучення було під великою забороною. Майор Гвін не міг впоратися з перевірками і чутками. Після того, як він втомився ухилялися від обговорень та засуджень, оскільки відчував сильний тиск, що дістався до нього, і Гвін вистрелив собі в голову в офісі на першому поверсі Букінгемського палацу. Офіційні працівники Королеви повідомили про диву ауру в цій кімнаті, і, мовляв, з цієї кімнати чуто один постріл.

  Аlyona Аlyona здивувала фанів знімком з дитячого садка, де вона працювала вихователькою

Дам Сібіл Пенн

Як медсестра і слуга принца Едварда і королеви Єлизавети I, цілком імовірно, що Дам Сібіл Пенн мала справу з багатьма мікробами у Великобританії. У 1562 році вона захворіла на віспу і померла, але, як вірний слуга і доглядач, вона продовжує відвідувати вікторіанську сім'ю в палаці Хемптон-Корт, хоча, за словами чиновників палацу, вона не почала з'являтися до 1800-х років, коли Хемптонська церква, де Сібіл була похована, була знесена. З тих пір вона, як кажуть, Пенн часто з'являється у різних кімнатах палацу 16-го століття. Після того, як місце спочинку Сібіл було порушено, люди почали чути звук прядильного колеса з-за стіни південно-західного крила палацу. Після подальшого розслідування було виявлено стару кімнату, а всередині – античне колесо для пряжі.

Королева Вікторія

Король Едвард VIII дозволив братові взяти корону замість нього – через любов. Незважаючи на скандал в 1936 році, його роман зі ще одруженою Уолліс Сімпсон з США був справжнім реаліті шоу того часу. Місіс Сімпсон мала грандіозні ідеї для Віндзорського замку і спробувала забрати ялину, яку посадили прабабуся та прадід її коханого – королева Вікторія та принц Альберта. Як розповідає історія, дерева так і не були видалені, оскільки працівники були злякані явно незадоволеним духом королеви Вікторії, який розмахував руками і голосно стогнав.

Сен-Генрі Уолпол

Анмер-Холл в Норфолку є частиною королівської садиби Сандрінгхем і був подарунком її онукам, герцогу і герцогині Кембриджській. Окрім повної реконструкції, щоб повернути будинок до первозданного вигляду, оскільки був побудований за григоріанських часів, Кейт і Вільям також отримали свого примарного жителя Сен-Генрі Уолпола. Сім'я Уолпола спочатку мала садибу у власності, але життя Генрі не закінчилося добре. Його піддавали катуванням в Лондонській вежі за його католицьке віросповідання і, нарешті, повісили в 1595 році. Молода королівська пара не має жодних проблем з тим, щоб ділитися своїм домом з привидом, а замість цього каже: "Жоден старий будинок не буде повним без свого привида".

  Бурак Озчівіт кардинально змінив імідж після народження сина

Король Генріх VIII

Кажуть, що улюблене місце для проживання королеви Єлизавети II, Віндзорський замок, також, напевне, був улюбленим для короля Генріха VIII, оскільки він, здається, не поспішає його залишити, хоча Генріх і помер сотні років тому. Багато свідків побачили його дух, що блукав серед кімнат замку, виглядаючи зневіреними і схвильованими, зокрема, "велична постать ходить люто і голосно кричить". Оскільки він обезголовив обидві свої дружини, та ще багато людей було страчено за його наказом, то цей королівський привид є чи не єдиним із тих, кого варто уникати.

Залишити відповідь