Це перша спільна поїздка подружжя після народження первістка.

Герцоги Сассекські, Меган Маркл і принц Гаррі, готуються до першої спільної поїздки після народження первістка. Подружжя здійснить офіційний візит до Африки. Стало відомо, що восени вони відправляться в перший офіційний тур, і малюк Арчі складе їм компанію. Як повідомили представники герцогів на їх офіційній сторінці в Instagram, Меган і Гаррі здійснять поїздку до Республіки Малаві і Анголу — держави в регіоні Південної Африки, інформує . Після народження сина подружжя герцогів Сассекських лише один раз з'явилося на публіці з нагоди святкування офіційного дня народження Єлизавети ІІ.

У новому дописі представники герцогів Сассекських зазначили, що їм запропонували провести екскурсію Південною Африкою. Заодно принц Гаррі здійснить робочий візит до Ботсвани.

"Герцог і герцогиня дійсно з нетерпінням чекають зустрічі з багатьма із вас і продовжують підвищувати обізнаність про роботу місцевих громад, що впливають на зв'язок зі співдружністю і за її межами", — зазначилося у дописі.

А на завершення представники принца Гаррі і Меган Маркл додали, що "це буде їхній перший офіційний тур, як сім'ї". Проте, оскільки сім'єю герцоги Сассекські стали у травні 2018 року, шанувальники зрозуміли, що в подорож з ними вирушить їхній кількамісячний син Арчі Харрісон. Адже всім добре відомо, що принцеса Діана також не залишала синів наодинці та, коли принцу Вільяму було всього 9 місяців, вона взяла його з собою у тур Новою Зеландією.