Актуальні новини

В YouTube розповіли, що дивились українці за рік пандемії

З березня 2020 року кожен українець у середньому щоденно переглядав понад 55 хвилин контенту на YouTube.
Про це YouTube повідомив у своєму офіційному блозі, передає hromadske.
Так, упродовж останнього року кількість українських каналів із понад 100 тисячами підписників зросла на 35%, а каналів із більш як мільйоном підписників — на 45%.
У грудні 2020 року освітній контент (із фізики, математики та хімії) в Україні дивилися на 50% активніше, ніж за рік до цього. Значно зросла зацікавленість у локальному туристичному контенті — перегляди відео про походи та рафтинг зросли на 80%.
Крім того, у 2020 році на понад 50% зросли перегляди відео про рибництво. Від грудня 2020 року більш як мільярд користувачів із усього світу дивилися канали українських авторів.
YouTube зазначає, що оскільки впродовж останнього року більшість людей були змушені залишатися вдома, значної популярності набув контент, який допомагав людям вчитися, розвиватися та відпочивати, не виходячи з дому.
Так, щоденні перегляди відео домашніх тренувань зросли на 340%, відео з медитаціями зросли у переглядах на 35%, а перегляд кулінарних каналів збільшився на 45%. Час перегляду прямих трансляцій на YouTube у світі зріс в 10 разів за 3 роки, глядачі дивляться прямі трансляції в 4 рази довше, ніж звичайні відео.

  4 травня — день Прокла: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь