Дізнайтеся подробиці щасливої події.

Настав великий день для шанувальників популярної співачки, солістки групи A’studio. Кеті Топурія вийшла заміж за Льва Деньгова, батька своєї майбутньої дитини. Весілля було питанням часу, адже бізнесмен зробив пропозицію співачці ще літом, інформує Ukr.Media.

Знаменита пара влаштувала скромне торжество з нагоди весілля, куди були запрошені тільки найближчі. Слід зауважити, що підготовка до весілля у Кеті пройшла також під грифом “таємно”, а новиною про одруження артистка поділилася в Instagram сама.

Виявилося, пара стала чоловіком і дружиною 20 листопада. Очевидно, закохані зіграють грандіозне весілля вже після народження дитини, як заведено у знаменитостей.

Кеті Топурія в якості весільного плаття вибрала лаконічний наряд з відкритими плечима і оригінальним вирізом. Футболка підкреслювала кругленький живіт співачки.

Як відомо, співачка зробила офіційну заяву про вагітність в новому кліпі. Зірка пояснила, чому до останнього приховувала цікаве положення. Їй хотілося відобразити на пам’ять вагітність так само, як вона це зробила зі старшою дочкою Олівією, яку народила від попереднього шлюбу.