Актуальні новини

Заборонена судом книга «Справа Василя Стуса» вийде новим накладом

Видавництво «Віват» розпочало друк нового накладу книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», з якої 19 жовтня суд постановив видалити інформацію про Віктора Медведчука. Про це 22 жовтня повідомила маркетингова директорка «Вівату» Катерина Аврамчук.

«Новий наклад запустили в друк! А тепер в студію жарт про те, що вічно можна дивитись на три речі. Про вогонь і воду ви знаєте, а третє – це друк книжки “Справа Василя Стуса”», – зазначила Катерина Аврамчук.

За словами автора книги Вахтанга Кіпіані, надрукують ще 15000 книг на додачу до 19900 уже проданих.

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва 19 жовтня заборонив розповсюдження тиражу книги журналіста й історика Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата Віктора Медведчука.

Суд визнав, що деякі фрази у книзі «порушують честь та гідність позивача». Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 грн на користь Віктора Медведчука.

Згодом виявилося, що рішення ухвалила Марина Заставенко, яку у 2017 році хотіли звільнити за зв’язки з так званою «ДНР».

Після рішення суду щодо заборони продажу книги Кіпіані до усунення з неї інформації про народного депутата Віктора Медведчука українці розкупили тираж книги та закликають ширити у мережі флешмоб на підтримку твору.

Автори флешмобу закликають купувати книгу, писати про неї, а особливо поширювати фрагменти про роль Медведчука у справі Стуса та намагання приховати правду про це.

  Гурт Kalush Orchestra представить Україну на «Євробаченні-2022»

Залишити відповідь