У ведучої ТСН виявили онкологію.

Відома телеведуча Алла Мазур зізналася, що у неї рак. Ведуча ТСН про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці, інформує Ukr.Media.

Погані новини читати не хочеться. Повірте, писати про це — ще болючіше. Популярна ведуча та обличчя каналу 1+1 ” Алла Мазур написала довгий пост-сповідь, зізнавшись шанувальникам у страшному — у неї діагностували рак.

На жаль, це не чергова вигадка з гучною назвою, а правда.

Алла Мазур:

“Я знаю, що про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося.

Бо надто великий виклик.

Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них відкрито і спокійно. І з рівня трагедії — переводити на рівень проблеми. Яку — можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим — у багатьох випадках. Головне — вчасно виявити.

Тому — вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я починаю боротися.

Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію, виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань.

І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку — особливо після 45-ти — проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це — невідкладно.

  Ані Лорак засвітилася на російської премії

Ставитись до себе уважно.

Знаходити час — і перевірятись. Бажано — кількома способами. І навіть у кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають.

Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя.
І вірю, що наступний пост на цю тему — нехай і через певний час — буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше.
Якщо у вас з”явиться бажання допомогти — прошу підтримати маленьких підопічних фонду Таблеточки. Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги”.

Не будемо багатослівні. Просто побажаємо телеведучій сил, терпіння та якнайшвидшого одужання.