Актуальні новини

Відомий письменник Юрко Іздрик записав пісню зі співачкою Olvia

Молода співачка Olvia та відомий письменник, музикант та художник Юрко Іздрик презентували відео на нову пісню «Губи липкі».

Автором музики до пісні на вірш Іздрика є відомий музикант John Вass, який є автором проектів «Є» 1995 та 2003 років, учасник груп «Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень» та інших.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1527279 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527279{
margin: 0!important;
}
}

«Olvia народилася того ж року, коли виник мій перший проект «Є», який ми робили з Мареком Іващишиним та Влодком Кауфманом. Тоді ідеєю було перемішати музикантів із різних груп та запропонувати їм сейшувати у незвичних колабораціях. Цього разу мені було цікаво перемішати різні покоління», – розповідає ZAXID.NET John Вass.

Це вже сьома пісня, яку Olvia та Джон записали разом, залучаючи до співпраці також різних музикантів та художників. Уже відбулась колаборація з художниками Лесею Квик та Сергієм Савченком, співаком та актором Славком Нудиком вокальною фомацією «Піккардійська терція» тощо.

Юрко Іздрик – відомий український прозаїк, поет, культуролог, музикант та художник. У 2022 році має вийти фільм режисерки Ірини Цілик «Я і Фелкс», де Іздрик зіграє одну з головних ролей.

Olvia (Ольга Баландюх) є учасницею талант-шоу «Голос країни»-2020, масштабного проекту «Ковчег Україна» та Молодої опери Ukraine-Terra Incognita (до слова, прем’єра унікальної вистави офлайн відбудеться у Львові 14 жовтня).

Дизайнеркою та стилісткою образу Olvia у відео є Ольга Гонтар, яка, серед іншого, працювала із гуртами «Троє зілля», «Крака кома», «Ганна», «Шаманка», «Еміт», «Круть».

  У Львові на численні прохання вдруге відбудеться Вечір французької музики та атмосфери

Залишити відповідь