Відомий український шоумен Дядя Жора відверто розповів про операцію на серці. Чоловік пережив хірургічне втручання.

Останнім часом відомий український ведучий і комік Дядя Жора регулярно з’являється у зведеннях новин, правда, не у зв’язку з творчими новинами, а через проблеми зі здоров’ям, інформує Ukr.Media.

Вадим Мічковський, він же дядько Жора, на початку місяця шокував шанувальників: йому зробили операцію на серці, але тоді він не вдавався в подробиці. Тепер же, після виписки, артист вирішив відверто розповісти про ситуацію, яка буквально приголомшила його фанатів. На своїй сторінці в Instagram артист поділився потаємним.

“І так, операція на серці. Обіцяв вам розповісти про це і сподіваюся, що цей пост буде корисний для Вас і можливо комусь допоможе або врятує або підштовхне на правильне рішення, на яке ви самі не наважувалися. І так, у грудні 2020…. (знову це 2020) я почав відчувати, що в роботі мого серця щось змінилося… ключове “почав відчувати”! як працює серце…періодично калатає… як двигун авто, який не прикручений і виривається в різні боки))

І це мене насторожило, тому що раніше я такого не відчував. Звичайно, я відразу пішов до кардіолога і після ряду досліджень (ЕКГ, УЗД, КТ, МРТ, холтер і тд…) визначили, що джерелом є аритмія!!!

*** Аритмія — це патологічний стан, при якому порушується частота серцебиття, ритм і послідовність скорочення серця. Причини її появи у кожного можуть бути різні — генетика, спосіб життя, харчування, зайва вага, куріння, алкоголь, фіз.навантаження, недосипання, нерви, навантаження… і перенесені вірусні захворювання.

Відповідно логічно, що останнім часом після COVID велике число ускладнень…. Загалом, після кількох консультацій з лікарями було 2 варіанти : або довго ковтати хімло або втрутитися операційно. Я вибрав 2!) Операція називається радіочастотна катетерна абляція.

*** РЧА серця — хірургічне катетерне втручання, з використанням спеціальних катетерів, пукнціонно введених в порожнину серця через судини, і радіочастотної енергії, спрямоване на усунення порушень серцевого ритму (аритмії). Простими словами, через прокол артерії проходять до серця спеціальним інструментом катетером з електродом і припікають вогнища генеруючі електро імпульси… збивають основний ритм серця. Може проходити під місцевою анестезією або медикаментозним сном. Тривати 1-2 години+- по ситуації) потім потрібно нерухомо лежати 6+ годин з тугою пов’язкою на місці проколів. І приємно швидке відновлення! На наступний день після операції я вже пішов додому з новим серцем, так би мовити оновив прошивку! (Продовження в каруселі 2,3)”.

Шанувальники бажають дядькові Жорі міцного здоров’я і довголіття.

  31 березня — день святителя Кирила: історія, традиції та прикмети свята