Співак нарешті офіційно підтвердив, що одружився зі своєю нареченою Черрі Сіборн.

28-річний Ед Ширан, який очолює рейтинги найдорожчих виконавців у світі, зізнався, що вже офіційно одружений. Хто ж вона? Ширан веде досить приватно своє особисте життя, але нещодавно він підтвердив, що офіційно покинув ряди холостяків, інформує .

В день виходу свого нового альбому "No.6 Collaborations Project" він дав інтерв'ю ведучому Ленарду Маккелві, відомому під псевдонімом Charlamagne Tha God, і нарешті офіційно підтвердив, що одружився зі своєю нареченою Черрі Сіборн.

Справа була так: ведучий запитав британського поп-співака про текст його пісні Remember the Name, записаної разом з Емінемом і 50 Cent. Багатьох прихильниць артиста схвилювало слово "дружина", яке є в композиції. Тоді артист зізнався: "Слова до пісні з'явилися до того, як ми з Шеррі одружилися. Я знав, що, коли пісня вийде, ми вже будемо одружені. Я думав, що, коли люди почують ці слова, вони обов'язково подумають: "О, вони побралися!".

Дружиною виконавця стала подруга дитинства — хокеїстка Черрі Сіборн.

Також він розповів, що щасливий у подружньому житті та вважає шлюб з Чері "дивним": "Я кожен день прокидаюся з Черрі і кажу їй: "Чому, чорт візьми, ти зі мною? Ти могла б бути з тим, з ким тільки захочеш, і ти вибрала мене. Я кажу тобі про все, що зі мною не так, але ти все ще хочеш бути зі мною".

Нагадаємо, що Ед і Черрі заручилися у кінці 2017 року, а рік тому у нього помітили обручку на безіменному пальці.