Композитору, продюсеру і співакові виповнилося 57 років.

11 травня чоловікові 38-річної Віри Брежнєвої Костянтину Меладзе виповнилося 57 років. З цієї нагоди співачка поділилася в Інстаграмі знімком з чоловіком і показала, які подарунки вона приготувала йому на день народження, інформує Ukr.Media.

День народження генія, — підписала кадр Віра.

Брежнєва, яка щороку придумує для чоловіка оригінальні сюрпризи, не стала відходити від традиції та на цей раз. Вранці іменинник побачив біля будинку напис “З днем народження, Костя!” англійською мовою, зроблену з жовтих квітів, а також зображення серця.

Як зізнавався Меладзе, після подарунків, які Віра робить йому на день народження, він потім довго не може “прийти в себе”.

Відзначало свято подружжя, судячи з усього, в будинку в тихому сімейному колі. Поділилася Брежнєва і апетитним десертом, яким вони вчора побалували себе. Тірамісу, який співачка показала в сторіс, дуже був схожий на домашній — швидше за все, Віра зробила його сама.

Ну а сам Костянтин опублікував відео, на якому дружина виконує йому пісню “Любов врятує світ”, а він їй акомпанує на синтезаторі.

До привітань Віри приєдналося багато їх з Костянтином зіркових друзів та колег, серед яких були Саті Казанова, Микола Басков, Олександр Ревва і багато інших.