Співачка зізналася, що не приділяла уваги вихованню дочки.

38-річна Віра Брежнєва виховує двох дочок: 19-річну Соню і 10-річну Сару. Співачка народила старшу дочку від колишнього бойфренда Віталія Войченка. Саме тоді почалася кар’єра співачки. Вона виступала в групі «ВІА Гра», і не могла багато часу приділяти дитині. Віра шкодує, що тоді не мала можливості спілкуватися з Сонею достатньо, але зараз співачка регулярно спілкується з дівчиною і активно займається вихованням Сари, інформує Ukr.Media.

Карантин Брежнєва проводить з чоловіком Костянтином Меладзе і молодшою донькою. Соня ж живе і навчається в США. Артистка регулярно телефонує доньці по відеозв’язку і ділиться новинами. До режиму самоізоляції Віра часто відвідувала старшу дочку в Лос-Анджелесі.

«Ми подаємо приклад своїм дітям, але в житті не завжди виходить добре. У молодшої дочки режим наслідування працює більше. А Соня, коли росла, мало мене бачила, щоб чогось вчитися біля мене. Тепер спілкуємося по відеозв’язку від години і більше»

У одному із прямих ефірів Віра розповіла, що навіть на відстані піклується про Соню. Коли дівчина переїхала в Штати і поступила в коледж Віттіер, вона не могла дотримуватися здорового способу життя. Зіркова мама всіма силами намагалася прищепити дочці корисні звички.

«В Америці складно з правильним харчуванням, там переважає фастфуд. Соня потрапила в цей вир, коли чотири роки тому переїхала. Але зараз вона каже, що я була права»

Щоб і молодша дочка Сара вчилася піклуватися про своє здоров’я, Віра не купує додому «шкідливу» їжу. Але Костянтин іноді потурає дівчинці, влаштовуючи дні з фастфудом.

«Я не купую додому шкідливих продуктів. Іноді чоловік з Сарою таємно від мене купують, але їх запасів не вистачає надовго. Але я не буду говорити дорослому чоловікові, що йому їсти. Правда, я Кості завжди вибір пропоную і намагаюся робити для нього більш здорову їжу»

  Відверте зізнання Софі Тернер: зірка "Гри престолів" розповіла про проблеми зі здоров'ям