Днями подібні фасони показували на Тижні моди в Лондоні.

Популярна актриса Олександра Бортич для багатьох є прикладом сильної жінки. Річ у тім, що для зйомок у фільмі «Я худну» актриса спеціально набирала вагу, а після закінчення знімального процесу їй вдалося повернутися у свою колишню форму, що і захопило шанувальників, інформує Ukr.Media.

До слова, Олександра любить вбиратися і стежить за трендами. Стилісти відзначають, що Бортич вдається вдало вписувати модні речі у свої образи, з чого складається її унікальний стиль.

Нещодавно артистка опублікувала у своєму Інстаграмі образ у сукні, схожій на ті, що зовсім недавно показували на Тижні моди в Лондоні.

Об’ємні рукави стали головним елементом показу сезону весна-літо 2021 бренду Erdem. Стилісти вважають, що Олександра потрапила в головний тренд майбутнього теплого сезону і подає приклад всім жінкам, як виглядати стильно, але при цьому неймовірно жіночно і романтично.

У коментарях шанувальники актриси написали безліч компліментів образу Олександри, вважаючи, що в подібному вбранні вона схожа на справжню пані.

Хоч Олександра і знаходиться у відповідному антуражі, стилісти вважають, що в подібних сукнях можна сміливо виходити в місто і на світські заходи.