Актуальні новини

Волинський майстер створив скриньку з чотирьох різьблених яєць

Волинський різьбяр Анатолій Бойко, відомий як «волинський Фаберже», змайстрував нову скриньку з чотирьох яєць. Кожна шкаралупа має унікальне різьблення та оздоблення металом. Над роботою чоловік працював півроку.

Відео свого нового витвору Анатолій Бойко опублікував у фейсбуці. За його словами, над цією роботою він почав працювати півроку тому. Скринька складається з чотирьох шкаралуп яєць, які вкладаються одне в одне. Крім того, кожне з них оздоблене металом. Майстер використав перепелине, куряче, гусине яйце, які вкладаються у яйце ему.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1529335 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1529335{
margin: 0!important;
}
}

Майстер народної творчості Анатолій Бойко, який проживає у Володимирі-Волинському, розробив власний стиль різьблення яєчної шкаралупи у 2008 році. За ці роки встиг встановити декілька світових рекордів. Зокрема, у квітні 2021 року встановив два світові рекорди: просвердлив понад 33 тис. отворів у курячому яйці, створивши трипільські візерунки. Крім того, тоді ж створив понад 53 тис. отворів у гусячому яйці.

Також він сам розробив унікальний метод прикрашання яєчної шкаралупи. Зокрема, він інкрустує її дорогоцінним камінням та обрамлює золотом і сріблом. Його роботи експонували у США, Франції, Великій Британії, Німеччині, Італії, Японії, Канаді, Туреччині, Ірані.

  Тоня Матвієнко розповіла, чому старша дочка вирішила переїхати жити до батька

Залишити відповідь