Леся Нікітюк показала, як виглядала і одягалася до популярності. Доношувала речі за братом і одягалася на хмельницькому базарі.

34-річна українська телеведуча Леся Нікітюк неодноразово зізнавалася, що на початку своєї кар’єри одягалася, м’яко кажучи, не дуже. Дівчина купувала речі на ринку в рідному місті Хмельницький, адже її сім’я мала скромні доходи. Крім цього, Лесі доводилося доношувати речі за своїм страшим братом, а речі приміряти за шторкою на картонці, інформує Ukr.Media.

Як розповіла Нікітюк, першим її стилістом був старший брат. “Доводилося доношувати за ним одяг. Моїм другим стилістом став, бережи його Господь, Хмельницький базар”, — написала Леся на архівних знімках. На фото телеведуча позувала в олімпійці брата, яка була трохи більшого розміру. Також є кадр, на якому Нікітюк позує в обтягуючій майці і «турецьких джинсах». Саме так одягалася телеведуча для посиденьок з подругою в барі.

Леся Нікітюк показала, як виглядала і одягалася до популярності. Доношувала речі за братом і одягалася на хмельницькому базарі.

Як зізналася Леся, на початку своєї кар’єри вона вибирала речі в шафах подруг і носила речі з бирками, щоб після зйомок здати їх назад в магазин. “Візажисти змусили мене відростити брови, змінити макіяж. Стилісти навчили одягатися і підбирати образи. Ну а заробітна плата дозволила мені все це оплатити”, — підкреслила телезірка, яка сьогодні вважається однією з наймодніших дівчат шоу-бізнесу.