Як відомо, зірка “моєї прекрасної няні” бореться з онкологією.

Сім’я Анастасії Заворотнюк намагається не коментувати важку хворобу актриси. При цьому близькі не заперечують, що зірка “моєї прекрасної няні” бореться з онкологією. Діагноз невтішний — гліобластома, або рак мозку, інформує Ukr.Media.

Попри страшну хворобу, Анастасія Заворотнюк йде на поправку. Сім’я береже актрису, тому не розповідає пресі про перебіг хвороби. Все ж дочка зірки висловилася з приводу хвороби.

Анна Заворотнюк заявила в Instagram, що їй непросто було в минулий День матері. Дочка зірки зізналася, що Анастасія Заворотнюк бореться зі всіх сил, і сподівається на одужання.

“Зараз моя мама важко хвора, але ми переможемо все погане, я впевнена в цьому. Вчора чомусь було особливо боляче від того, що відбувається. Моя мама не лише найпрекрасніша і найрозумніша жінка, але ще і справжній боєць і впорається з усім. Хочу, щоб вона завжди була поруч”, — написала Ганна Заворотнюк.

Дочка актриси рідко ділиться почуттями з підписниками. Найчастіше вона спростовує плітки. Нещодавно з’явилася чутка, що Заворотнюк знялася в шоу Малахова. Анна поспішила заявити, що її мама не знімалася ні в яких передачах.