Він — чудовий батько.

Шанувальники українського боксера зі світовим ім’ям — Володимира Кличка — в курсі, наскільки він зворушливий батько. І нещодавно він поділився потаємним, розповівши, як виховує свою єдину дочку, інформує Ukr.Media.

У 44-річного Володимира Кличка є 6-річна дочка Кайя-Євдокія від американської актриси Хайден Панеттьєрі. На карантині спортсмен провів з дочкою особливо багато часу.

Чоловік розповів, як виховує єдину спадкоємицю. За словами Кличка, він намагається не акцентувати увагу на матеріальних цінностях:

“Я не забуваю, звідки родом, тому виховую дочку, не ставлячи в приклад матеріальні цінності. Пояснюю їй, що ми — невелика частина загальної картини, тому можемо і зобов’язані взяти відповідальність на себе”.

Володимир Кличко також зазначив, що донька краща за нього:

“Кілька місяців під час карантину я провів з дочкою. Це був фантастичний час. Кая також любить виклики. А деякі речі вона робить краще, ніж я. Наприклад, кататися на конях. Я не батько робота. Занадто велика опіка і турбота шкодять здоровому розвитку”.

Шанувальники мріють скоріше побачити знаменитого батька з донькою на публіці або в зворушливій фотосесії.

Нагадаємо, Кайя-Євдокія народилася у 2014 році. Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко кілька разів розходилися, а потім оголосили про заручини. Але до весілля справа так і не дійшла. Зараз пара разом виховує дочку.