Батько Меган Маркл збирається подати в суд на свою дочку і принца Гаррі, щоб побачитися з онуками. Своїми планами на "найближче майбутнє" поділився Томас Маркл.

Герцоги Сассекські потрапили в черговий скандал. Томас Маркл готує новий судовий позов проти дочки Меган Маркл і зятя принца Гаррі. В одному із інтерв’ю чоловік заявив, що ще жодного разу не бачив своїх онуків — 2-річного Арчі і Лілібет, якій 4 серпня виповниться два місяці, інформує Ukr.Media.

За словами 77-річного Томаса, він робив кілька спроб побачитися з маленькими спадкоємцями, проте вони виявилися безрезультатними. Щоб познайомитися з Арчі і Лілібет, їх дідусь готовий подати до суду.

“Ми не повинні карати Лілібет за погану поведінку Меган і Гаррі. Арчі і Лілі — маленькі діти. Вони не політика. Вони не пішаки. Вони не беруть участь у грі. До того ж вони королівські особини і мають ті ж права, що і будь-які інші члени королівської сім’ї. Я буду подавати прохання в суди Каліфорнії про право бачитися з моїми онуками в найближчому майбутньому”, — заявив батько Меган Маркл.