«Застряну у США без права виїзду»: Шаманська заявила, що не може повернутися до України. У блогерки виникли проблеми з візою.

Українська блогерка та інтерв’юер Аліна Шаманська поскаржилася фанам, що не зможе щонайменше пів року повернуться на батьківщину. В Інстаграм-сторіс зірка Мережі розповіла фанам, що 28 лютого мала вилетіти зі США та приїхати до Києва, інформує Ukr.Media.

Аліна розсекретила, що мала багато планів на поїздку в Україну. Зокрема у рідній країні знаменитість планувала відсвяткувати свій день народження з друзями, зняти 15-20 випусків свого YouTube-подкасту, взяти участь у відомих телевізійних та рекламних проєктах, сходити на косметичні процедури, відвідати стоматолога та пройти медичні чекапи. Проте в останній момент Шаманській довелося скасувати поїздку з особистих причин, які вона не хоче публічно називати.

«Останній час я жила з метеликами в животі та приємним очікуванням, адже 28 лютого я мала б вилетіти до Києва. Через певні обставини моя бажана поїздка скасована на невизначений термін. Мій стан важко описати», — поділилася Аліна.

Пізніше блогерка повідомила, що через відсутність можливості вилетіти в Україну їй доведеться переоформлювати туристичну візу. За словами Шаманської, процедура може тривати від п’яти місяців до кількох років. А без нових документів вона не зможе покинути територію США.

«Оскільки за туристичною візою мені необхідно вилітати раз на пів року обов’язково, а цього разу так не станеться. Тому я маю починати переоформлювати свій тип візи. А ця процедура може тривати від 5-6 місяців до кількох років. Залишати територію США в період оформлення заборонено. Тобто я застрягну без права виїзду фіг знає на скільки. Плюс це дорого», — засмутилася зірка.