Актуальні новини

Завершився V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»

23-24 вересня у Києві пройшов V міжнародний форум «Креативна Україна». Ідеї та думки, зібрані під час форуму стануть матеріалом для майбутніх державних законопроектів у секторі креативних індустрій. Захід був організований Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки програм USAID “Конкурентоспроможна економіка України” і “Трансформація комунікацій”.
У перший день подію вступним словом відкрив Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики України. Він підкреслив, що на сьогодні креативні індустрії – найвигідніша галузь для інвестицій:
«Якщо ви хочете вкласти 1 гривню в бізнес креативної економіки, ви завжди отримаєте найвищий мультиплікатор. Це 2,2 гривні повернених коштів. Це вище, ніж будівництво (2,1) або фінансова та страхова діяльність (1,9)», – розповів він.
V «Креативна Україна» провела панельні дискусії, присвячені перезавантаженню креативних індустрій в Україні та пошуку нових інструментів для її розвитку та секторальні модулі з окремих креативних напрямів. Зокрема обговорювали кіно, дизайн, моду, концертну та музичну індустрію, інтелектуальну власність, рекламу та маркетинг, народні художні промисли, інновації та діджиталізацію. Модуль під кураторством Українського культурного фонду (УКФ) був присвячений інвестиціям в культурні проекти та пошуку партнерів і фінансування. 
Основна мета секторальних модулів – зібрати ідеї для подальшого опрацювання в урядові програми та законопроекти. 
Дводенний форум зібрав близько 100 спікерів і зареєстрував 1500 учасників та відвідувачів.
V форум «Креативна Україна» відбувся за підтримки організаційного партнера LBK Production та комунікаційного партнера LBK Agency.
Альона Грінченко, співзасновниця LBK Agency & Production поділилася враженнями від проведення події: «Ми раді, що цього року нам вдалося привернути увагу молодого креативного покоління, зацікавленого у майбутньому розвитку індустрії. В Україні багато талановитої молоді: дизайнерів, режисерів, музичних продюсерів, яких люблять за кордоном за високий рівень креативу та продукту. Як на мене, головна мета форуму – показати Україні її власні таланти, адже нам дійсно є ким пишатися».

  У Вінниці боєць Нацгвардії вишив півтораметровий герб міста

Залишити відповідь