Актуальні новини

Зеленський присвоїв DZIDZIO звання Заслуженого артиста України

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами до Дня Незалежності низку видатних українців. Зокрема, звання Заслуженого артиста України отримав співак, композитор та режисер Михайло Хома, більш відомий як фронтмен гурту DZIDZIO.

Михайло Хома родом з Львівщини. Навчався у Львівському музичному училищі, де закінчив диригентський факультет, та у Київському національному університеті культури і мистецтв. У 2009 з ініціативи Кузьми, соліста гурту «Скрябін», у Новояворівську заснували гурт DZIDZIO, солістом якого став Михайло Хома.

У 2017 році вийшов фільм «DZIDZIO Контрабас», а 2018 – «DZIDZIO Перший Раз», у яких Михайло Хома зіграв головну роль.

Також звання Заслуженого артиста України отримав білоруський музикант, засновник гуртів «Ляпис Трубецкой» та Brutto Сергій Міхалок. Кілька днів тому Володимир Зеленський запостив з ним селфі на своїх офіційних сторінках у соцмережах, що викликало неоднозначну реакцію.

Крім того, до Дня Незалежності поет Юрій Рибчинський отримав від президента звання Героя України, актор Володимир Горянський – орден «За заслуги» ІІІ ступеня, а силач і актор Василь Вірастюк – звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту.

  Як виглядає в житті актриса, яка зіграла Нейтірі в Аватарі

Залишити відповідь