Олена Кравець поділилася архівним фото з Дня останнього дзвоника.

Відома українська актриса, зірка “Вечірнього кварталу” і “Жіночого кварталу” Олена Кравець поділилася з шанувальниками історією з юності. З нагоди Дня матері артистка опублікувала архівний кадр з мамою Надією Федорівною і розповіла про її підтримку, інформує Ukr.Media.

Так, на сторінці Кравець в Instagram з’явилося фото з останнього дзвоника актриси. На знімку 11-класниця Кравець позувала в білій сорочці, чорній спідниці і зі стрічкою “Випускник-1993”. Поруч з майбутньою зіркою “Кварталу 95” зображена Надія Федорівна. В описі до знімка Олена розповіла про характер і захоплення мами.

“У моєї мами немає акаунта в Instagram, вона “на ви” з комп’ютером (це поки, каже:) і їй деколи складно встигнути за всіма нами. Але вона розуміється в літературі, розбирається в людях, класно шиє (спідниця на фото — її рук справа) і елегантно п’є каву — у витонченій чашці і в прикусочку з цукеркою. А ще у неї досі дуже молодий голос і пристрасть до нових шмоточок:)) І вона завжди була на моєму боці, скільки себе пам’ятаю”, — поділилася Кравець.

Також Олена згадала, як одного разу закохалася в одного хлопця, старше її на 2 роки. Зірка розповіла, як під час цієї любовної історії її підтримувала мама.

“В 11 класі я закохалася в хлопця на пару років старше і просто втратила голову: страждала, плакала і слухала “Танці удвох” в навушниках. А вечорами чекала її після роботи, і годинами на кухні розповідала їй, який він класний, ідеальний і взагалі!)) Одного разу, намагаючись мене підбадьорити, вона сказала: “Ленчік, він буде наш!”. Потім минув час, цей хлопець “став наш”, пристрасті вщухли. Ми навіть зустрічалися з ним пару місяців якось невиразно і я заспокоїлася, ми розлучилися. Мама і тут була доречною: “Ти знаєш, я завжди відчувала, що це не наш варіант”. І ось це “ми” у таких, здавалося б, непростих життєвих ситуаціях, завжди дозволяло мені міцніше стояти на ногах і відчувати, що я не одна. І що мама завжди незримо тримає мене за руку. Як і я зараз своїх дітей. Як і всі мами. Всіх нас. Любов”. — написала Олена.

  Голова Держкіно виступив проти повернення серіалу "Свати" на телеекрани