Йен Зірінг повідомив про розлучення.

На жаль, не завжди картинки в соцмережах відображають дійсність. І черговий міцний шлюб розпався. У ці дні у всіх на вустах новини про те, що актор Йен Зірінг розлучається з дружиною після 9 років шлюбу. Подробиці вже в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Стало відомо, що розпався шлюб 55-річного Йена Зиринга, якого всі знають і люблять по ролі Стіва Сандерса в серіалі “Беверлі-Хіллз 90210” (Beverly Hills, 90210).

На своїй сторінці в Instagram Йен Зірінг повідомив про розставання з дружиною, 39-річною Ерін Людвіг. У публікації він з сумом повідомив про причини їх розриву з Ерін після дев’яти років спільного життя.

Йдеться в посланні:

“З важким серцем розповідаю вам про те, що ми з Ерін розлучаємося. Причина в наших напружених робочих графіках, а також у тому, що останнім часом ми дуже віддалилися один від одного. Ерін — одна з найнеймовірніших жінок, яких я коли-небудь зустрічав, і найкраща мама для наших дітей.”

Пара виховує двох дітей: дочку Мію і дочку Пенну.

Шанувальники вже встигли помітити, що в продовженні серіалу “Беверлі Хіллз” актор також розлучився з дружиною, але там причиною стала зрада…