Актуальні новини

Львів’ян запрошують на «LVIV GALA CONCERT» з нагоди 40–річчя творчої діяльності Миколи Кулика

5 жовтня на сцені Львівської Національної Опери з нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика відбудеться прем’єра грандіозного проєкту «LVIV GALA CONCERT».

Початок заходу о 19:00, повідомляють організатори BIGSHOW Agency.

У першій частині концерту – «MODERN CLASSIC MUSIC» Народний артист України Сергій Магера та Заслужена артистка України Тетяна Вахновська виконають фрагменти з ораторії М. Волинського «Тебе кличу».

В другій частині концерту – «WORLD HITS» улюблені світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbra Streisand до Lady Gaga виконають у супроводі хору та оркестру кращі українські солісти: Павло Табаков, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький, Вікторія Ященко, а також спеціальний гість з Італії – Alfonso Oliver!

Звучатимуть і рідні для кожного хіти Володимира Іваcюка в унікальній авторській обробці та аранжуванні Миколи Кулика.

У концерті візьмуть участь хористи та музиканти капели «Трембіта».

«Ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих солістів, хору, рок-групи та оркестру капели «Трембіта» у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами. Також в концерті візьмуть участь Ольга Томків, Ольга Муль, Вероніка Посацька, Вадим Коваль, Сергій Борута. Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода. Продюсер проєкту – Михайло Перун», – повідомили організатори.

Квитки можна придбати за посиланням.

  Фільм "Додому" про війну на сході представить Україну на "Оскарі"

Залишити відповідь