Зірка зізналася, що часто свариться з чоловіком.

Руслана розповіла про стосунки з Олександром Ксенофонтовим в програмі «Світське життя».

Українська артистка вразила шанувальників визнанням про часті сварки зі своїм чоловіком, у шлюбі з яким вона перебуває вже майже 25 років, інформує Ukr.Media.

Руслана розповіла про стосунки з Олександром Ксенофонтовим. Як з’ясувалося в сімейному житті пари були настільки серйозні кризи, що вони мало не розлучилися.

“Найголовніший подарунок, зроблений один одному, це те, що ми залишилися разом, попри всі скандали. У нас було багато складних моментів. Ми мільярд разів розходилися. Два роки тому був навіть такий гострий момент, що ми серйозно думали розлучатися”, — зізналася виконавиця.

Серед причин для сварок було бажання артистки багато виступати.

“Проблема полягала в тому, що Саша сказав що мені вже зовсім не треба “Євробачення-2017”. На що я заявила, що я повинна там обов’язково виступити. Йому моя така відверта залежність не сподобалася. “Чому ти так чіпляєшся за сцену? Навіщо тобі будь-яким шляхом виступати?”. А мене аж трусило. Я кажу: “Ні, я хочу концертів, по сто, по тисячі в день, мільярд”. Нас сцена трохи не розлучила. Хоча вона в принципі весь цей час і об’єднувала”, — додала Руслана.

Також артистка зізналася, що сварки у них дуже гарячі. Вона може і побити посуд і підвищити голос.

“Я в хаті вже побила весь посуд. Коли ми сваримося, я навіть луплю його. То що ми залишилися разом — це диво. Чому так сталося, навіть ми не можемо пояснити”, — зізналася співачка.