Цей день вважається невдалим. Всі заходи свідомо приречені на невдачу.

В православ’ї 27 травня згадують ранньохристиянського мученика Ісидора Хіотського. За народним календарем дату називають Сидор Сівер або день Сидора Огірочника, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Ісидор?

Родом Ісидор походив з грецького острова Хіос, жив в III столітті. В юності він був прийнятий в полк воєначальника Нумерія на військову службу. Ісидор сповідував християнську віру і відмовлявся робити жертвопринесення язичницьким божествам.

За це його піддали страшним катуванням. Навіть з відрізаним язиком Ісидор продовжував молитися і проповідувати християнство, тож йому відрубали голову мечем.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Наші предки за традицією 27 травня висаджували у відкритий ґрунт огіркову розсаду, звідси і пішла народна назва дати Сидір Огірочник.

По погоді цього дня можна судити про майбутній урожай огірків. Якщо сьогодні прохолодно, то огірочки слабо родитимуть. А ясний і теплий день — провісник багатого врожаю.

Вважається, що 27 травня можуть бути ще останні заморозки. А після цього дня, за народними повір’ями, північний вітер Сівер йде, і забирає з собою холод і іній до пізньої осені.

Якщо під час сільськогосподарських робіт ви раптом натрапите на торішній засохлий лопух, то не поспішайте його викидати.

Якраз 27 травня можна використовувати його для залучення в своє життя достатку. Зберіть насіння лопуха, затисніть його у правій руці, а потім киньте через ліве плече на землю.

За що сьогодні краще не братися, щоб не залишитися в збитку?

З давнину слов’яни вважали дату 27 травня невдалою. Протягом кількох століть люди помітили, що на цей день не варто планувати великі покупки, важливі переговори, зустрічі і справи. Всі ці заходи свідомо будуть приречені на безуспішний результат.

  Чому Опра Вінфрі відмовилася бути хрещеною матір'ю дочки Меган Маркл?

Особливо не можна сьогодні зв’язуватися з матеріальними цінностями. Вирішення будь-яких ділових питань в цей день може принести збитки або обернутися втратою.

Так що якщо ви збираєтеся в банку відкрити накопичувальний рахунок або взяти кредит, попросити у знайомих в борг або навпаки зайняти комусь, зробити велику покупку (будинок, автомобіль, побутову техніку, коштовності, меблі), то заплануйте це на інші дні.

Але не варто сильно засмучуватися, якщо у вашому житті все-таки іноді присутні втрати. Здавна в народі вірили, що це не так вже й погано, втрачаючи одну річ, ми отримуємо значно більше.

Розповімо, яка втрата вкаже вам шлях до щасливого і заможного життя, а яка попередить про небезпеку:

1. Якщо десь загубили гаманець з купюрами і монетами, значить, скоро вас чекає винагорода і удача.

2. Втрата шапки порівнянна з втратою голови, тобто незабаром сильно закохаєтеся в когось.

3. Втратити ключі — до благополучного результату у дуже важливій справі, до підвищення зарплати і успішних нових контрактів на роботі. Незаміжнім дівчатам і хлопцям така втрата віщує швидке заміжжя (одруження).

4. Ручку втратили? Значить, без вашої участі вирішать якесь важливе питання.

5. Втрата рукавиці з правої руки обіцяє розлучення або розрив відносин з коханою людиною. Коли втрачається рукавиця з лівої руки, це теж нічого доброго не віщує — на роботі виникнуть неприємності, можливо навіть звільнення, з вами припинять партнерство або ділові відносини.

6. Також погано втратити ремінь або пояс. Це свідчить про те, що на вас чекає зустріч з особистими ворогами, недоброзичливцями.

Така втрата передбачає і погіршення стану здоров’я незабаром: якщо ремінь був шкіряний і широкий — до тяжких травм, тонкий поясок — до застуд. Втрата ременя підказує чоловікові про те, що, можливо, у нього є позашлюбна дитина.

  Пам'ятаєте Володю з фільму "Уроки французької", ось як склалася доля хлопчика з дитбудинку

7. Втрата носової хустинки — це непогано. Разом з нею з життя власника підуть дрібні неприємності.

8. Якщо незаміжня дівчина втрачає золоту сережку, значить, скоро у неї буде весілля. Загублена срібна сережка говорить про везіння в коханні і гармонійні відносини з коханим чоловіком.

Якщо сережку втратила жінка заміжня, та ще ту, яку їй чоловік дарував, це погано, справа йде до розлучення.

Прикмети погоди на 27 травня

  • 27 травня заведено спостерігати за мурашниками. Якщо навколо них ніякого руху не видно, мурахи назовні не виповзають, значить, найближчими днями чекайте різке похолодання.
  • Холодний день Сидора Огірочника віщує такий же неспекотний літній сезон.