Модель привітала батька з днем народження.

Днями у родині супермоделі Сінді Кроуфорд, відзначили день народження голови родини — батька і чоловіка Ренді Гербера. Йому виповнилося п’ятдесят вісім років. На честь сімейного торжества його донька, вісімнадцятирічна супермодель Кайя Гербер на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася зворушливим і рідкісним відео. Зіркова дочка і її тато зіграли на гітарах, і заспівали під гітарний акомпанемент хіт Take It Easy групи The Eagles, інформує Ukr.Media.

Кайя показала свої неабиякі музичні здібності, зігравши на гітарі і заспівавши відому пісню. У публікації модель зворушливо привітала свого батька з Днем народження. «З днем народження мій компаньйон по аматорській групі і друг назавжди. Таймер у духовці, де готувався пиріг, став перкусією», — з жартом написала дівчина в пості, присвяченому татові.

Потрібно нагадати, що в родині Сінді Кроуфорд і Ренді Гербера є ще старший син, двадцятирічний Преслі. Правда, на вітальному відеоролику хлопця не було. Зараз, під час пандемії, Кайя практично постійно знаходиться зі своєю сім’єю. «Вирішила, що буду витрачати вільний час, щоб перевірити себе. У буденній суєті ми зовсім не думаємо про те, як себе відчуваємо. Рада, що використовую тимчасову паузу для цього», — розповіла Гербер в одному з інтерв’ю.