Актора з дружиною привітали з майбутнім поповненням колеги.

Ми продовжуємо день прекрасних новин від представників шоу-бізнесу. Так, зараз всі світові таблоїди розриваються від новин про те, що Кріс Нот стане батьком вдруге! Як стало відомо, 64-річний Кріс Нот знову стане батьком! Його 37-річна дружина Тара Вілсон знову вагітна. Про це містер Біг повідомив на своїй сторінці в Instagram, показавши фото з вагітною дружиною, інформує .

"В Оріона скоро з'явиться брат, ну а мені слід привести свою дупу в форму", — підписав фото Нот.

Звичайно ж, новина викликала шалений ажіотаж, та такий, що навіть Сара Джессіка Паркер, його колега по улюбленому всіма серіалу, прокоментувала фото: "О мій бог! Я так рада за вас обох!", — написала Сара. Так що нам залишається тільки стежити за оновленнями, щоб першими повідомити вам радісні новини.

Нагадаємо, що Кріс Нот і Тара Вілсон познайомилися у 2004 році. На той момент дівчина була офіціанткою в його барі. Незабаром стосунки перейшли на новий рівень: і дівчина з офіціантки стала актрисою, а заодно і дружиною Нота, але це вже пізніше. У 2008 народився їх син Оріон, який у 2012 році був присутній на весіллі своїх батьків.