Актуальні новини

Як оспівали зиму-2020 у Львові

Хороша та різна музика є важливою складовою свят. ZAXID.NET вирішив поцікавитись, що нового зробили львівські музиканти цієї зими. Звичайно, переважни більшість напередодні Нового року оприлюднила пісні, що так чи інакше стосуються зимових свят. Проте є різні підходи. Розповідаємо.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1512634 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1512634{
margin: 0!important;
}
}

Кардинально підійшли до колядки «Свята ніч» музикант та режисер Олександр Фразе-Фразенко та оперна співачка Наталія Степаняк. Мікс традицій та сучасності, ліричного оперного голосу та хіп-хопу дали несподівані та цікаві результаті. «Для цього біта я засемплував спів своєї прапрабабці Антоніни Фразенко», — розповів Фразе-Фразенко.

Співачка Оксана Муха презентувала різдвяну «Колискову». Переможниця телепроекту «Голос країни-9» представила сучасну колядку на музику соліста «Піккардійської терції» Ярослава Нудика.

Соломія Чубай записала пісню «Світло Різдва». Вона присвятила цю сучасну колядку тим, хто мріяв чи мріє про щасливе Різдво у сім’ї, тим у кого не було тата або мами поряд, сім’ям особливих дітей.

Гурт «Шосте Чуття» у композиції «Новорічний Бум» наполягає, що до усіх ситуацій в житті треба підхоити з гарним настроєм і класною піснею. Музиканти вірять, що у новорічні свята відбуваються дива.

Tabakov разом з своїми учнями записав пісню «Щасливе Різдво». Ця сучасна колядка є частиною мюзиклу «Фабрика Санти».

Гурт Bozhyk Duo презентує «Різдво Разом». Це авторська композиція, яку скрипаль Олександр Божик записав разом з дружиною Юлією.

Макс пташник & morphom пропонує подивитись на новий рік оптимістично, залишивши усе погане в 2020-му. Композиція «Всратий 2020» є бадьорим репчиком на святкову тему.

Але є й такі виконавці, хто потрапив під вплив напрочуд теплої зими. І поки більшість співає про ялинку, дехто оспівує зовсім інші рослини.

  "Худнемо з Лесею" — Леся Нікітюк розповіла про своє харчування

Так співачка Olvia випустила кліп «Ґінкго білоба». Вона заспівала разом із солістом легендарної вокальної формації «Піккардійська терція» Ярославом Нудиком. Героїня співачки існує у вигаданому світі, де панує диво-дерево ґінкго білоба. Намалювала цей світ відома львівська художниця Леся Квик. Автор музики – John Bass.

Для учасниці «Голосу країни»-2020 це уже третій кліп, а от фолк-гурт YAGÓDY випустив своє перше відео «Калина Малина». Тема аж ніяк не святкова. Але драйвове виконання давньої української пісні завжди є доречним.

Залишити відповідь