Перший канал Росії провів розслідування щодо підрахунків голосів.

Нагадаємо, що юна співачка Мікелла Абрамова, дочка співачки Алсу і банкіра Яна Абрамова, перемогла у фіналі шостого сезону шоу "Голос. Діти", обійшовши Єржана Максима і Валерія Кузакова. Але ця подія буквально розділила суспільство на 2 табори (одні були в захваті від перемоги дочки Алсу, інші ж засудили, вважаючи її перемогу нечесною). А через той факт, що відрив був величезним і не характерним для минулих сезонів — вона набрала 56,5% голосів — Перший канал розпочав перевірку голосів. І ось тепер з'явився офіційний вердикт, інформує .

Таким чином, з офіційного релізу Першого каналу стало відомо, що на голосування в шоу "Голос. Діти" було надано зовнішній вплив, який вплинув на підсумок шоу.

Так що дочка співачки Алсу — більше не переможниця російського "Голосу. Діти".

У зв'язку з цим Перший канал прийняв рішення анулювати результати фіналу і влаштувати нове голосування: Перший канал приймає безпрецедентне рішення провести окремий спеціальний випуск проекту "Голос. Діти" у прямому ефірі 24 травня за участю всіх фіналістів.

Наводимо офіційну заяву Першого каналу з теми скандалу з накруткою голосів.

"Після закінчення фіналу 6-го сезону проекту "Голос. Діти" Перший канал звернувся до компанії Group-IB, що спеціалізується на запобігання кібератак та проведенні складних цифрових розслідувань, запропонувавши їй провести перевірку і встановити, чи мали місце порушення під час глядацького голосування. Проміжні результати перевірки підтверджують, що на голосування було надано зовнішній вплив, який вплинув на підсумок шоу. Фінальний звіт Group-IB надасть до кінця травня, але вже спираючись на проміжні результати, Перший канал приймає рішення анулювати результат фіналу 6-го сезону проекту "Голос.Діти".

  Джіджі Хадід перефарбувалася в блондинку після розставання з бойфрендом

Важливо підкреслити, що завдання аудиту полягало в тому, щоб підтвердити або спростувати факт надання штучного впливу на голосування, а не в тому, щоб показати кому-небудь звинувачення. "Голос. Діти" — телепроект, який покликаний дарувати тільки позитивний досвід кожного з учасників. Ми вважаємо, що діти не повинні нести відповідальність за дії, зроблені не ними. Кожен учасник стає членом великої родини "Голосу". А у важку хвилину родини стають ще більш згуртованими.

У зв'язку з усім вищесказаним Перший канал приймає безпрецедентне рішення провести окремий спеціальний випуск проекту "Голос. Діти" у прямому ефірі 24 травня за участю всіх фіналістів.

Перший канал також вживе заходів до вдосконалення і додаткового захисту механізму голосування і до того, щоб те, що трапилося не повторилося надалі. У тому числі звернеться з цього питання до фахівців Group-IB. Оновлення механізму голосування буде завершено до старту наступного сезону "Голосу". Що сталося в 6-му сезоні "Голос. Діти" має стати першим і останнім випадком, коли хтось спробував керувати глядацьким вибором."

Тепер же всім цікаво, чи буде коментар сім'ї Алсу з цього приводу.