Актуальні новини

Альтанку Президента у карпатській резиденції реконструюють за 24 млн. грн.

До Нового року в президентській резиденції «Синьогора» проведуть реконструкцію павільйону з альтанкою за 24 млн гривень. Згідно з «Вісником державних закупівель» реконструкцією павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульського будинку в селі Гута, Богородчанського р-ну, Івано-Франківської обл. займеться компанія ТОВ «УНР ПІБ», яка обрана підрядником за процедурою закупівлі в одного учасника. Роботи будуть проходити з листопада по грудень 2012 року і фінансуватися за рахунок державного бюджету. Як інформують «Коментарі», вартість робіт становить 23,98 млн грн.

Нагадаємо, що за цією адресою знаходиться президентська резиденція «Синьогора», яка була створена для президента України Леоніда Кучми у 2001 р. на базі старого відомчого санаторію. Загальна площа приміщень становить 5 тис. кв. м.

Три поверхи і підземні приміщення зі SPA-комплексом, фойє із зеленими колонами та мармуровою підлогою, триповерхова бібліотека з галереями, масивні люстри і каміни. На території резиденції є ставки та вертолітний майданчик. Резиденція призначалася для самітів і зустрічей на вищому рівні, а також відпочинку перших осіб.

Джерело: news.if.ua

  12 травня — Дев'ять цілителів: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь