Кохана Тіматі розповіла про цей непростий період життя.

На цьому тижні Анастасія Решетова виписалася з пологового будинку. Як зараз виглядає її життя після народження дитини, читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, 23-річна модель Анастасія Решетова народила сина реперу Тіматі. Ця грандіозна подія трапилася 16 жовтня. Малюка назвали Ратмир. І зараз вся увага молодої мами звернена до дитини та догляду за нею.

Щоб відповісти на численні запитання шанувальників, Анастасія Решетова в Instagram опублікувала пост, де розповіла про свою щоденну рутину в статусі мами.

Далі наводимо текст висловлювання моделі без змін.

“Чи є життя після пологів? Так, однозначно. І воно схоже на сон, в прямому сенсі слова))) Цілодобова розважальна програма “погодувати-поміняти підгузок” не дає розслабитися. Через тиждень у новому статусі мами я трохи прийшла до тями та почала помічати своє відображення в дзеркалі. Не можу сказати, що воно мене радує, але те, що я про нього згадала — вже добре. Ще під час вагітності я налаштовувалася на те, що максимально буду намагатися все робити сама і поки не здаю позицій. Але часом мені здається, що моя нервова система змінилася з точністю на навпаки у порівнянні з періодом вагітності бо, попри втому, я не завжди можу заснути, навіть, коли є така можливість. Як тільки голова торкається подушки і я починаю занурюватися в сон, мені починає здаватися, що малюк плаче, чи дихає не так, як до цього. Зараз я розумію як важлива підтримка і допомога у родині, коли мене підбадьорюють, дають поради, допомагають і обіцяють, що скоро все налагодиться і стане легше. Хтось сказав, що в середньому «період зомбі» триває кілька місяців, а потім звикаєш)) найголовніше, що я зараз максимально занурена в процес турботи про синочка і це важливіше всіх інших незручностей.”

  Слава Камінська "домалювала" 5-річному сину Леонарду вуса, як у тата

І в цих зізнаннях новоспечену маму підтримали мами з досвідом. Вони запевнили, що зі щастям мати дитину не зрівняється ніщо, а всі незручності незабаром відійдуть на другий план, тим більше за такої потужної підтримки у вигляді Тіматі.