Андрій Данилко розповів про стосунки із "мамою" Вєрки Сердючки. Співак вперше зізнався про свій роман.

Популярний український артист Андрій Данилко роками приховував, що насправді відбувається між ним і його сценічною мамою — Інною Білоконь. Знаменитості запевняли, що між ними нічого немає, а ось їхні шанувальники в це не вірять. Так, в мережі є багато знімків, на яких парочка цілується, обіймається, ходять за руку по місту. Здається, саме так виглядають закохані?

Однак правда полягає в тому, що Інна Білоконь — жінка заміжня. Вона живе в щасливому шлюбі, у неї двоє дітей. Разом з чоловіком Олегом вона проживає в Полтаві, і ніколи не давала приводів думати, що у неї з Данилком роман. Але, спростовувати ймовірність взаємного піару не варто. А ще Андрій Данилко в одному із інтерв’ю ненавмисно розповів про те, що у нього були романтичні стосунки з колегою. Звичайно, артист відразу пошкодував про те, що сказав. Але, спростовувати сказане не став, інформує Ukr.Media.

Потрібно нагадати, що чутки про роман Данилко і Білоконь з’явилися після фотографії, на якій вони цілуються в губи, сидячи на бордюрі біля готелю за кордоном. Тоді зірки ніяк не коментували це фото, але шанувальники зрозуміли: у знаменитостей роман.