Анджеліна Джолі повернулася в світське життя і виглядає бездоганно. Шанувальники захоплюються образами актриси.

Довгий час Анджеліна Джолі приходила до тями після розриву з чоловіком Бредом Піттом. Актриса майже не знімалася в кіно, повністю пішла з головою в сім’ю, і лише зрідка її могли підловити папараці на виході з магазину, інформує Ukr.Media.

В останні кілька тижнів Анджеліна, здається, знову згадала, що навколо є прекрасний світ, в якому вона, нарешті, стала з’являтися. Одна з гучних зйомок актриси відбулася для великого американського журналу, де вона має чудовий вигляд! Анджеліна позує буквально в повітрі, при цьому наряди не сковують її рухів, і помітно, що актриса отримує справжнє задоволення під час зйомки.

Стилісти також відзначають круті наряди: в’язане блискуче плаття, костюм в пісочному відтінку. Здається, зовнішність Джолі ніщо не може зіпсувати. Шанувальники ж більше звертають увагу на те, як актриса поправилася: в останні роки її частенько дорікали в зайвій худорбі і радили набрати пару-трійку кілограмів. І ось Анджеліна, здається, впоралася і поступово приходить у своєму житті до балансу, що не може не радувати.