Це буде п’ята робота відомої акторки в ролі режисера.

Одна з найкрасивіших жінок у світі, голлівудська актриса Анджеліна Джолі в черговий раз спробує себе в ролі режисера, поповнивши свій досвід ще одним фільмом, інформує Ukr.Media.

Джолі планує режисувати стрічку, яка буде називатися “Необґрунтована поведінка”, а в головній ролі повинен знятися актор Том Харді. Стрічка розповідатиме про історію відомого військового фотографа Дона Маккалліна, який знімав для журналів The Observer and The Sunday Times. На батьківщині, у Великобританії, його вважають найкращим репортером, який коли-небудь знімав бойові конфлікти і “виворіт суспільства”. Маккаллін фотографував практично всі значущі світові війни другої половини ХХ століття.

Головний герой стрічки неодноразово ризикував власним життям заради того, щоб отримати вражаючі знімки з найгарячіших точок на планеті. Його роботи в чорно-білому кольорі, зроблені у В’єтнамі і Камбоджі, зараз входять в історію фотожурналістики. Зараз Том Харді числиться в якості продюсера фільму, але, судячи з усього, саме йому дістанеться головна роль, і він зіграє Дона.

Потрібно нагадати, що це не перший фільм Анджеліни Джолі в якості режисера. Вона також виступила ним у таких стрічках, як “У краю крові і меду”, “Незломлений”, “Біля моря” і “Спочатку вони вбили мого батька”.