Анна Панова повернулася до своїх улюблених занять з балету. Телеведуча зізналася, що їй дається найважче.

Популярна телеведуча новин на одному із українських каналів Анна Панова нещодавно відновила тренування з балету після декретної перерви, інформує Ukr.Media.

Уроки танцю, на які вона вперше пішла за компанію з подругою, згадує телеведуча, стали для неї справжнім ковтком свіжого повітря.

“Це фітнес і мистецтво одночасно: прекрасно підтягуються м’язи, а душа співає під класичну музику”, — говорить зірка.

Хореографія — це також про витривалість і роботу над собою. Телеведуча зазначає, що це тільки здається, що кружляти в граціозних па — просто. Насправді, щоб цьому навчитися потрібно багато працювати зі своїм тілом. І аматору важче вийти на рівень професіонала і справно крутити 33 фуете.

“У мене значно гірша розтяжка і виворіт стоп, ніж у балерин. Однак колись я теж встала на пуанти. До сцени Оперного мені неймовірно далеко, але для мене особисто — це великий успіх”, — зазначила Анна Панова.

Після декрету деякі вправи, зізнається телеведуча, їй робити важкувато: піднімати ноги в гранд батмані і якісно сідати в пліє. Але вона пообіцяла собі незабаром повернутися в балетну форму. А коли дочка підросте, Анна Панова сподівається, що та розділить її захоплення, і вони будуть танцювати разом.