Актуальні новини

Організатори оприлюднили список іноземних виконавців на Zaxidfest-2021

Під час музичного фестивалю Zaxidfest 2021 виступить австрійський виконавець Rocky Leon, а також три білоруські гурти. Фестиваль відбуватиметься протягом 27-29 серпня у Родатичах.

Найбільший музичний фестиваль Zaxidfest 2021 відкриє відомий австрійський виконавець Rocky Leon. Співак став відомим після виходу відео на трек «Quit Your Whining».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1523687 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1523687{
margin: 0!important;
}
}

Як повідомляють організатори, Rocky Leon –не єдиний іноземний виконавець, який цьогоріч завітає на фестиваль Zaxidfest 2021. Серед анонсованих артистів також є білоруси Ляпис 98, Molchat Doma та Intelligency. Також на фестивалі виступлять й популярні українські виконавці: Океан Ельзи, Антитіла, The Hardkiss, 5`nizza, ДАХАБРАХА, KAZKA, Один в каное, Vivienne Mort, Latexfauna та багато інших.

Zaxidfest – найбільший заміський фестиваль України, який цього року триватиме упродовж 27-29 серпня на відпочинковій базі «Чарівна долина» в Родатичах. Окрім музичної частини на території Zaxidfest працюватиме розважальна зона, фудкорти, зона громадських організацій і ярмарок хенд-мейд майстрів. Квитки на Zaxidfest 2021, а також абонементи у наметове містечко та паркінг вже у продажу на zaxidfest.com.

  Ведуча Леся Нікітюк зізналася, про що мріє

Залишити відповідь