Співачка розповіла, що має намір схуднути.

Анна Седокова володіє спокусливими формами, про які мріють багато дівчат. Співачка неодноразово заявляла, що ніколи не буде дуже худою і навчилася приймати і любити своє тіло навіть з декількома зайвими кілограмами. Однак, як виявилося, невдоволення щодо своєї фігури знаменитість все-таки відчуває досі, інформує .

"Після народження третьої дитини я поправилася, і якщо мої об'єми і моя вага мене влаштовують, то на моїх ногах з'явився цей ідіотський целюліт. Так, я написала це слово. І мені було складно зараз. Немов сказати "Так, я Анна Седокова і я алкоголік". Я пам'ятаю, як ще пару років тому мій колишній чоловік написав мені "Аня, що з тобою таке, подивися на себе". Міні я не ношу давно, тому що соромлюся, але до безумства хочу", — пише Анна.

"Мені набридло соромитися і я вважаю, що так бути не повинно. Все, що нас вбиває, потрібно міняти. Я почала серйозно займатися питанням і всі фахівці заявили мені: це не жир, це вода. Ноги набрякають і виходить така картина. Що робити? Пити більше води, але тільки до 6 вечора, щоб ще більше не набрякати. Міняти повністю харчування. І я дуже пишаюся собою, що ось вже тиждень не їм різні хлібні вироби і круасани. Нічні пельмені після горілки не вважаються. Вибачте, зірвалася, у мене був стрес. І найважливіше — це зал, кардіо в антицелюлітних штанях! Це найважливіше!", — поділилася Седокова.