Через зовнішність, Олену Борщеву дуже дражнили в дитинстві. Зате її дочка підкорює подіуми. А ще вона кмітлива, як матуся.

У шкільні роки над зовнішністю Олени Борщової часто жартували. Однокласники постійно придумували їй різні прізвиська, але вона реагувала на це з гумором, інформує Ukr.Media.

Саме вміння посміятися над собою допомогло Олені не тільки подолати комплекси, а й стати відомою гумористичною актрисою, яку тепер обожнюють тисячі шанувальників.

Одного разу, після чергового виступу до Олени Борщової підійшов чоловік з красивим букетом квітів. Він похвалив гру артистки і запропонував їй обмінятися номерами телефонів.

Через кілька днів вони побачилися. Симпатичний незнайомець виявився фітнес-тренером і майстром спорту з легкої атлетики. Так Валерій Юшкевич і Олена Борщева почали зустрічатися.

У 2005 році закохані вирішили укласти офіційний шлюб. А через 2 роки в них народилася дочка Марта. Через деякий час подружжя почало подумувати про другу дитину, але в них тривалий час нічого не виходило.

Тоді Олена Борщева вирішила спробувати ЕКО. І їй нарешті вдалося завагітніти. Так, у 2015 році на світ з’явилася Ума. Пізнавши щастя материнства вдруге, артистка задумалася про те, щоб завести ще й третю дитину. Але поки це тільки в планах.

Зараз старшій дочці Олени 13 років. Дівчинку з раннього дитинства водили в різноманітні гуртки та секції. Вона вивчала мови і багато займалася спортом. Тож її можна назвати всебічно розвиненою дівчинкою.

Коли Марта підросла, то почала посилено цікавитися малюванням. Також їй дуже подобається професія дизайнера. Цілком можливо, що в майбутньому вона буде розвиватися саме в цьому напрямку.

Також дочка артистки встигла дебютувати в якості подіумної моделі. Дівчинка взяла участь в декількох показах дитячого одягу і залишилася задоволеною.

Крім цього Марта пробує свої сили в дитячому КВК, і у неї відмінно виходить.

  Дочка загиблої зірки "Форсажу" Пола Уокера вийшла заміж

Багато шанувальників Олени Борщової відзначають, що її дочка Марта — дуже красива. Вони впевнені, що дівчинка обов’язково стане медійною особистістю. Адже хіба можна таку зовнішність ховати?