Чому Амаль Клуні один з головних ворогів Анджеліни Джолі?. Що не поділили жінки?

І це не її екс-чоловік Бред Пітт. І навіть не його колишня дружина Дженніфер Еністон, до якої Енджі давно живить неприязнь. Того разу, чотири роки тому, доріжку Анджеліні перейшла дружина американського актора і режисера Джорджа Клуні. Що не поділили жінки і чому Амаль Клуні і Анджеліна Джолі почали холодну війну, розповідаємо далі, інформує Ukr.Media.

Амаль Клуні та Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі, після того як отримала всесвітню популярність, ніколи не була обділена увагою преси. Але частенько про неї пишуть не тільки завдяки її ролям в кіно, благодійності або через призму історій про її дітей. Анджеліна — часта учасниця різних конфліктів. Про її скандал з Бредом Піттом не читав, напевно, тільки ледачий. Але, виявляється, в Енджі є цілий список людей, яких вона на дух не переносить. Вона конфліктувала з Мішель Пфайффер під час зйомок «Малефісенти», Дженніфер Еністон вона не злюбила ще з часів зйомок у фільмі «Містер і місіс Сміт», а нещодавно вона побачила ворога і в дружині Джорджа Клуні Амаль.

Почнемо з того, що Джордж Клуні — хороший друг Бреда Пітта. Коли Анджеліна і Бред почали шлюборозлучний процес, Джордж і Амаль стали на бік Пітта у всіх питаннях. Анджеліну це, звичайно ж, не тільки засмутило, але і сильно зачепило. Але це тільки один зі шматочків пазла, який пояснює ворожнечу між знаменитими жінками.

Хто на світі всіх “добріший”

Ще задовго до “розлучення століття” Джордж і Амаль Клуні заснували власний благодійний фонд The Clooney Foundation for Justice. Ця організація була спрямована на допомогу сім’ям сирійських біженців, щоб діти з цих сімей могли отримати нормальну освіту в Лівані. Інсайдери подейкували, що Анджеліну Джолі ця благодійна діяльність Амаль дуже дратувала.

  Маша Єфросиніна та її чоловік відзначили 17-у річницю весілля

Відомо, що Джолі багато уваги приділяє питанням благодійності. Вона заснувала Maddox Chivan Childrens Center, Maddox Jolie-Pitt Foundation, Jolie/Pitt Foundation, Education Partnership for Children of Conflict та інші організації, що займаються охороною навколишнього середовища, допомогою ВІЛ-зараженим дітям, фінансуванням лікарів і так далі. Також Анджеліна-посол доброї волі ООН. А тут на горизонті у неї з’явилася багата і знаменита конкурентка, яка вирішила замахнутися на титул головної благодійниці.

Амаль Клуні вже до того, як вийшла заміж за Джорджа, встигла залишити свій слід. Вона освічена, розумна, Амаль — професіонал у своїй справі. Все своє свідоме життя місіс Клуні захищає права людини. Вона адвокат з міжнародного права, працює в Міжнародному Суді ООН. Серед її заслуг розслідування злочинів ІДІЛ, допомога в захисті прав жінок по всьому світу і багато іншого. Кажуть, що Анджеліну зачіпає той факт, що вона почала займатися благодійністю, коли вже стала знаменитою актрисою. А ось в Амаль це виходило навіть до того, як її ім’я стало відомо широкій публіці.

Материнство і дружба з Меган Маркл

Кажуть, що Анджеліна втішала себе тим, що вона відбулася у всіх сферах: і як актриса, і як філантроп, і як мати. У Амаль же довгий час дітей не було. Впевненість Енджі похитнулася, коли у подружжя Клуні народилися двійнята Олександр і Емма. Нерозумно, звичайно, мірятися кількістю дітей і заслуг у сфері благодійності, адже Анджеліна і Амаль могли б, навпаки, об’єднати свої сили і допомогти світу ще більше. У пресі писали, до речі, що Амаль робила спроби налагодити відносини з Анджеліною. Але остання дала явно зрозуміти, що співпрацювати і тим більше дружити з Амаль вона не збирається.

  Тіна Кароль опублікувала фотографію дорослого сина

Виявляється, що Анджеліна і Амаль також не поділили право називатися подругою Меган Маркл. Західні ЗМІ писали, що Меган і Амаль досить близькі подруги. Говорили, що саме жінка-адвокат допомагала Меган адаптуватися до життя в новій країні. Також Амаль і Джордж були серед гостей на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл. А ось Анджеліни Джолі на торжестві не було. Вона дуже довго домагалася зустрічі з герцогинею, хотіла обговорити можливі спільні благодійні проєкти. Але в Анджеліни так і не вийшло попрацювати з Меган, як і стати її подругою. До слова, багато хто вважає, що подруг Енджі не потребує. Адже з жінками вона більше любить скандалити, ніж дружити. Напевно, тому Амаль Клуні одного разу назвала її божевільною, а її поведінку ненормальною.

Якщо навіть Анджеліна Джолі знаходить приводи, щоб заздрити іншим жінкам, то це дуже сумно. Ми вважаємо, що і Анджеліна, і Амаль заслуговують похвали і поваги за свою гуманітарну діяльність. Сподіваємося, їх конфлікт не виллється в щось більше, ніж просто неприязнь.