Чому королева сиділа одна на похоронах принца Філіпа?. Фотографія, від якої перехопило подих у всього світу.

17 квітня після обов’язкової церковної церемонії в церкві Св. Георгія у Віндзорському замку був похований принц Філіп, найбільш довгоживучий принц Великобританії, інформує Ukr.Media.

Через триваючу пандемію число присутніх було обмежено 30 членами королівської родини. На похоронах були присутні всі діти королеви Єлизавети II і принца Філіпа, а також їхні онуки. Правнуки залишилися вдома з мільйонами глядачів по всьому світу.

І хоча всі фотографії з церемонії стали вірусними в соціальних мережах, новинах і на сайтах, в нашій пам’яті назавжди залишиться тільки один знімок. Фотографія королеви Єлизавети II, що сидить на самоті на похоронах свого чоловіка. Вона показує величезну втрату, яку переживає.

Через пандемію всім членам королівської родини довелося триматися подалі один від одного і скрізь носити маски. Єдина фотографія королеви різко контрастує з фотографією трирічної давності, коли вона була сфотографована з принцом Філіпом під час весілля принца Гаррі і Меган Маркл.

Чому королева сиділа одна на похоронах принца Філіпа?. Фотографія, від якої перехопило подих у всього світу.

Кожен член родини віддав данину поваги герцогу Единбурзькому, і британський монарх залишив йому записку на труні. Очевидним посланням було «Я люблю тебе».

Єлизавета II і принц Філіпп були разом 73 роки, і вони стали найтривалішою правлячою королівською парою.

Лист також має особливе значення для подружжя, адже на початку своїх відносин вони спілкувалися лише так. Потім Філіп служив в Королівському флоті і повинен був подорожувати по різних місцях, тримаючись подалі від своєї коханої. Одружившись з Єлизаветою, він вирішив кинути військову службу і всюди слідувати за королевою. На думку королівських експертів, поки Єлизавета II була главою Британії, її чоловік був головою родини.

Чому королева сиділа одна на похоронах принца Філіпа?. Фотографія, від якої перехопило подих у всього світу.

Хоча вона була одна на похоронах, королева неодмінно отримає підтримку своїх близьких в цей важкий час. Перед церемонією принцеса Євгенія дала дідові публічну обіцянку від імені всієї родини. “Спасибі за любов і відданість кожному з нас і особливо бабусі. Ми подбаємо про неї замість вас”, — сказала принцеса.

  Ольга Цибульська розкрила правду про стосунки з Dzidzio

Принц Філіп помер 9 квітня, всього за два місяці до свого 100-річчя.