Це найвеселіше благодійне свято добрих справ для природи і хвостатих улюбленців.

Це інтернаціональне свято людей творчих, захоплених і креативних. Це принципово нове свято на «карті» урочистих заходів світу. Воно засноване особливим органом — справжнісіньким «Королівством любові», де балом правлять союзи музикантів, художників, поетів, ювелірів, кондитерів, кухарів та інших представників богеми. Всіх, хто робить світ яскравішим і красивішим, в кого вирують пристрасті перетворень, дух бунтарства, любові і творчої енергії, інформує .

Захоплююча «рожева історія»

День Рожевої Пантери — юне свято, яке вперше відбулося в 2015 році. Формат свята так само оригінальний, як саме торжество. Відзначали свято протягом двох тижнів — проходили «рожеві гулянки». Гості могли з насолодою їсти апетитні рожеві солодощі, відвідати рожеву експозицію картин, познайомитися з творами ручної роботи, розшитим домотканим текстилем і трендовими аксесуарами. Гостей свята чекали незвичайні творчі сюрпризи.

Свою назву свято отримало завдяки відомому анімаційному персонажу — Рожевій Пантері. Головний герой філософські ставиться до життєвих негараздів і побутових катаклізмів, вирішує проблеми нетрадиційним способом, дивиться на речі з гумором і надзвичайним позитивом. Унікальна особливість Рожевої Пантери — нестандартний підхід до життя і практична реалізація найфантастичніших ідей, зокрема — чарівної розмальовки світу в єдиний рожевий колір.

Такими ж якостями повинні володіти учасники найкреативнішого дня на планеті, які завдяки силі творчої думки здатні змінити світ. Перша серія епохального мультсеріалу вийшла в прокат в 1964 році. Режисерська робота Блейка Едвардса була удостоєна премії Оскар.

Традиції «райдужного дня»

Символічний атрибут свята — найкрасивіший діамант рожевого кольору. «Цінність» каменю може представляти будь-яка людина, частина природи, частинка космосу або учасник свята. Загалом — всі, хто може змінити світ на краще.

  Дженніфер Лопес виходить заміж

Ключове гасло найбільш «ніжного дня» — «думай творчо!», «Розфарбовуй світ яскравими фарбами!». Духовний посил — креативне мислення трансформує життя в новому світлому ключі. Для того щоб змінити навколишній світ, треба змінити власне мислення.

Спеціально для свята кращі кондитери випікають печиво космічного дизайну у вигляді бінарного коду з одиниць і нулів. Смачні ласощі подають на витончених тарілочках з рожевою окантовкою. Навіть байкери в цей день вносять корективи в свій лук — вони надягають рожеві окуляри.

Казкове «Королівство любові» реалізує 18 травня багато волонтерських проектів — допомога сиротам, дітям-інвалідам, молодим талантам. У притулках для бездомних тварин проходять акції, покликані допомогти чотирилапим братам знайти добрих і чуйних господарів.