У мережі з’явилися фотографії артиста.

Віктор Цой був засновником групи «Кіно». Пісні легендарного колективу досі користуються популярністю, інформує Ukr.Media.

Лідер групи «Кіно» Віктор Цой загинув в ДТП 15 серпня 1990 року. Автоаварія сталася вдень на порожній дорозі в Латвії. Ця трагічна випадковість породила безліч міфів про те, що «незручного» виконавця прибрали російські спецслужби або навіть про те, що аварія була інсценізована, а сам Віктор живе під іншим ім’ям. Однак жодна з цих версій не знайшла підтвердження.

Після загибелі Цоя залишилося безліч пісень, які досі слухають любителі року. Також у співака залишився єдиний син, якому на момент загибелі батька було всього 5 років.

Зараз Олександру Цою 33 роки. Він пішов по стопах свого знаменитого батька і зайнявся музикою. Олександр — засновник групи «Ронін». Однак молодий чоловік не любить, коли його порівнюють з легендарним батьком. У свій час Цой-молодший навіть відмовився від свого знаменитого прізвища і виступав під псевдонімом «Молчанов». Чоловік переховувався від преси і всіляко уникав розмов про батька. Деякі ЗМІ навіть писали про те, що Олександра немає в живих.

Тепер у Олександра є особистий мікроблог, в якому він ділиться своїми фотографіями. Нерідко шанувальники сперечаються, на кого з батьків схожий музикант. Олександр народився в офіційному шлюбі Віктора Цоя і Маріанни. Дівчина була адміністратором групи «Кіно» і займалася продюсерською діяльністю. Віктор і Маріанна одружилися у 1984 році, але в останні роки життя Цой не жив з дружиною — у нього був роман з Наталією Разлоговою. Маріанна Цой померла від раку, коли Олександру було 20 років.

Олександр Цой одружений на Олені Осокиній вже 9 років, але дітей у пари поки немає.

  10 листопада – День Святої Параскеви: історія та традиції