Чому насправді Вікторія Бекхем недолюблює дружину свого сина Брукліна. Бекхеми також мають свої скелети в шафі.

Нещодавно старший син Девіда і Вікторії Бекхем одружився на своїй обраниці Ніколі Пельтц, з якою був заручений два роки. Вони тривалий час готувалися до весілля, і ось в квітні 2022 року розписалися. У мережі шанувальники активно обговорюють неприязнь Вікторії і Ніколи, що виникла після непорозуміння. Так, інсайдери говорять про те, що Вікі не схвалює того, що Нікола зневажає її сина. Проблеми почалися з неприязні Ніколи до дівчини середнього сина Бекхемів — Ромео, інформує Ukr.Media.

Пельтц не хоче спілкуватися з Мією Реган — коханою Ромео Бекхема. Вона відкрито демонструє свою неприязнь до неї. Як розповіли близькі сімейства, Вікі намагалася примирити дівчат. Вона планувала організувати обід і запросити дівчат, але ті дали відмову. Свекруха — не привід налагодити відносини. Ворожнеча виходить саме від Ніколи Пельтц, тому Вікторія сильно переживає і, судячи з усього, стала недолюблювати дружину старшого сина.

Схоже, дружині Брукліна слід переглянути свої погляди, і хоч трохи налагодити відносини з Мією. Адже з чуток, 19-річний Ромео має намір зробити пропозицію своїй коханій. А ворожнечу в родині подружжя Бекхемів навряд чи буде терпіти.