Актуальні новини

Danone припиняє рекламну кампанію за участю Пореченкова, – посол України у Франції

Французький виробник продуктів харчування і води Danone зупиняє рекламну компанію з російським актором Михайлом Пореченковим після скандалу з рекламою одного з брендів, повідомив посол України у Франції Олег Шамшур.
“У мене для вас добрі новини. Щойно мені зателефонував генеральний секретар Danone Франція Матіас Вішера. Компанія припиняє рекламну кампанію за участю Пореченкова. Швидка і адекватна реакція”, – написав посол у своєму Twitter у середу.
У компанії “Данон” в Україні висловили жаль із приводу ситуації, що склалася.
“Ми щиро шкодуємо, що цей інцидент навколо реклами бренду компанії на території іншої країни торкнувся наших українських споживачів. Ми поважаємо ці почуття. Сьогодні нам стало відомо, що трансляцію згаданої рекламної кампанії завершено”, – зазначили в компанії.
Як повідомлялося, Пореченков знявся в російській рекламі йогурту бренду Actimel. За співпрацю з актором, який обстрілював позиції українських військових у Донецькому аеропорту, французьку компанію Danone жорстко розкритикували в соцмережах.
Пізніше компанія “Данон” в Україні коментуючи ситуацію заявила, що не може впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політики інших країн, зокрема Росії.
Нагадаємо, в жовтні 2014 року було оприлюднено відеозапис, на якому російський актор Михайло Пореченков під час відвідин Донецька разом із бойовиками відкрив вогонь із великокаліберної автоматичної зброї у бік Донецького аеропорту, який утримували українські силовики.
СБУ і МВС України порушили кримінальні провадження щодо Пореченкова за участь у незаконних збройних формуваннях і в терористичній діяльності.
Пізніше актора було внесено до списку діячів культури, що створюють загрозу національній безпеці України, йому було заборонено в’їзд на територію України.
Група Danone представлена в 140 країнах світу. Їй належить понад 190 заводів, на яких працюють понад 100 тис. співробітників.
Виробничі потужності Danone в Україні представлені двома заводами: “Данон Дніпро” і “Данон Кремез” (Кременчук).

  Марина Боржемська поділилася зворушливими знімками з дітьми

Залишити відповідь