За два роки стосунків закохані не раз піддавалися нападкам хейтерів.

44-річний актор Леонардо Ді Капріо вже більше року зустрічається з молодою моделлю Камілою Морроне, а західні ЗМІ пророкують закоханим весілля в найближчому часі. Хоч закохані жодного разу не виходили вдвох на червоні доріжки та не публікували спільні фото, папараці часто ловили пару на спільному відпочинку та прогулянках. Днями Каміла вперше публічно заговорила про їхні стосунки, інформує .

За два роки стосунків 22-річна Каміла Морроне і 44-річний Леонардо Ді Капріо не раз піддавалися нападкам хейтерів через чималу різницю у віці. Зіркова пара ніколи не з'являється разом на світських заходах, а спільні фото у соцмережах вони не опубліковують.

В один з недавніх таких моментів дівчина не витримала і вирішила нарешті висловити все, що думає з цього приводу. Спочатку Каміла опублікувала у себе на Instagram-акаунті фото зірок кіно Хамфрі Богарта і Лорен Беколл, яким 25-річна різниця у віці не заважала любити один одного, і підписала кадр: «Така любов».

А трохи пізніше модель звернулася до хейтерів у сторіз. «Сподіваюся, що в цю п'ятницю ви будете витрачати свій час в іншому місці. Тому що жити без ненависті в серці досить здорово», — написала вона.