Разом зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко мандрівник у шлюбі вже рік.

Телеведучий і автор передачі “Світ навиворіт” заінтригував шанувальників сюрпризом, який готує з нагоди десятиліття з дня першого випуску свого тревел-шоу, а також поділився найінтимнішим.

Комаров дав інтерв’ю для одного українського видання і розповів про свої подорожі, поїздку в Китай і, звичайно ж, про перший рік життя в якості офіційного чоловіка. Дмитро зазначив, що для нього сім’я — це найголовніше в житті, інформує Ukr.Media.

Дмитро дав інтерв’ю, в якому зізнався: зараз, дивлячись свої перші випуски, він зробив би не одне зауваження тому хлопцеві з довгим волоссям.

“У перших випусках є своя щирість, дитяча безпосередність. Тоді я робив все експромтом, вчився і експериментував. Зараз ми готуємо телеглядачам сюрприз до десятої річниці програми, ми покажемо особливі випуски”, — заінтригував Комаров.

Не обійшов стороною ведучий і тему свого сімейного життя. Разом зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко Комаров у шлюбі вже рік.

“Сімейне життя не може не подобатися. Це найдорожче, що в нас є. І незважаючи на те, що я постійно на ходу, на бігу і на льоту, я вжився в роль сім’янина, і мені вона подобається. Найголовніше — ми розуміємо одне одного, цінуємо інтереси, поважаємо роботу одне одного. Статус чоловіка ніяк не позначився на моїй справі життя”, — зізнався Дмитро.