Балерина показала, як її чоловік балує їх дочку Настю.

Українська балерина на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала милі знімки своєї молодшої дитини — дочки Насті. Катерина поділилася милими фото, і розповіла, що з самого дитинства вона і її чоловік намагаються прищепити малятку почуття прекрасного. Кухар вважає, що дарувати квіти дівчаткам потрібно в будь-якому віці: “і великим, і дрібненьким”. Це і робить чоловік балерини — хореограф Олександр Стоянов, інформує Ukr.Media.

У публікації балерина зізналася, що з самого дитинства вона з чоловіком вчать Настю бути жіночною, і відчувати прекрасне. Зірковий тато Насті вже дарує дівчинці квіти. Як каже сама Катерина, так малятко відчуває себе впевненіше і позбавляє її від сумнівів в собі.

“Вона відчуває, що її люблять і з дитинства розуміє, як хлопчики повинні ставитися до дівчат. Зовсім ненав’язливо у нас виходить прищеплювати любов до себе, до оточуючих і до естетики. Коли я розбираю букети, моя маленька помічниця допомагає збирати нові: дивиться з боку чи красиво, підбирає квіточки за кольором і розставляє їх у вазах по квартирі”, — написала Катерина.