Майже не змінився!

До Дня вчителя у своєму акаунті Instagram мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров опублікував архівні кадри. Більше двадцяти років минуло з дня випуску Дмитра зі школи, але він і донині пам’ятає всіх своїх вчителів і вдячний кожному за працю. Телеведучий показав своїм численним шанувальникам фото, на яких він ще одинадцятикласник. А фоловери відзначили, що Дмитро зовсім не змінився, інформує Ukr.Media.

Дмитро опублікував ряд фотографій зі свого 11 класу. На них Комаров позує зі стрічкою випускника, зовсім ще юний. Правда, численні підписники помітили, що Дмитро з тих часів практично не змінився. У публікації мандрівник написав теплі слова подяки всім вчителям, своєму класному керівнику і директору школи. Як зазначив сам телеведучий, він і донині пам’ятає голоси своїх вчителів.

“Я мрію про те, щоб професія вчителя все-таки стала у нас однією з найбільш високооплачуваних і престижних. Як у Токіо, Гонконгу, Дубаї та Люксембурзі. Щоб якомога швидше настали часи, коли ви зможете повністю сконцентруватися на роботі з дітьми, не переживаючи про те, як розподілити зарплату, якої не вистачає», — написав Дмитро.